Podpora pre MiFi

MiFi 2, 3352

 

technická podpora pre mifi

Ak máte problém s nastavením alebo používaním MiFi 2 alebo MiFi 3352, môžete využiť našu bezplatnú emailovú technickú podporu* na adrese podpora@mifi.sk.

* - Technickú podporu zabezpečujeme len na produkty zakúpené cez oficiálny distribučný kanál. Nevzťahuje sa na produkty privezené zo zahraničia. Originálny produkt MiFi je zabalený vo fólii, je k nemu priložený podrobný návod v slovenčine a na krabici je označený distribútor SYNETICS s.r.o..

Aj keď výrobca oznámil podporu pre vývojárov na báze CGI rozhrania, ktoré umožní rýchly vývoj vlastných aplikácií, môžeme si pomôcť aj bez znalosti programovania a jednoduchým spôsobom pristupovať k informáciám z MiFi na jeden klik.

tipy pre používanie

Widget pre Dashboard


Tento tip platí iba pre Mac OS X.

Zapnite MiFi, pripojte sa do WiFi siete a do prehliadača napíšte www.mifi, čím sa dostanete na úvodnú stránku zariadenia MiFi. V Safari, kliknite na ikonu
, vyberte oblasť, ktorú chcete sledovať a kliknite na tlačidlo
. Vytvoríte tým widget v Dashboarde, ktorého vzhľad si môžete ešte upraviť. Kedykoľvek stlačením klávesy F12 (alebo iným aktivovaním Dasboardu), uvidíte stavové informácie z MiFi, ktoré potrebujete, napr. v takejto podobe:
 

Na jedno kliknutie tak zistíte silu signálu, sieť a technológiu pripojenia stav batérie, počet prenesených dát a pod. Kliknutím na MicroSD Files sa dostanete k súborom na pamäťovej karte v microSD slote MiFi. Týmto spôsobom môžete sledovať aj iné systémové informácie, rýchlo meniť nastavenia a podobne.

MiFi 2 Global Touchscreen Intelligent Mobile HotSpot

MiFi 2 je unikátny mobilný HotSpot s dotykovým displejom od spoločnosti Novatel Wireless, ktorý patrí medzi popredných výrobcov dátových zariadení. Na Slovensku distribuuje dátové zariadenia značky Novatel Wireless spoločnosť SYNETICS s.r.o., ktorá pre tieto zariadenia zároveň poskytuje technickú podporu a servis.

Úvod | Základné údaje | Využitie | Novinky | Fotky | Recenzie | Podpora | KúpiťUvod.htmlZakladne_udaje.htmlVyuzitie.htmlNovinky/Novinky.htmlFotky.htmlRezenzie.htmlKupit.htmlshapeimage_3_link_0shapeimage_3_link_1shapeimage_3_link_2shapeimage_3_link_3shapeimage_3_link_4shapeimage_3_link_5shapeimage_3_link_6shapeimage_3_link_7

Aplikácia pre iPhone a iPod Touch


Aplikácia Mi-Fi Vám umožní zistiť informácie o stave pripojenia, batérie, stav prenesených dát, IP adresy priamo z Vášho iPhone jedným kliknutím. Aplikácia je veľmi jednoduchá. Po spustení automaticky vyhľadá MiFi a zobrazí stavové informácie. Aplikácie je zadarmo, stiahnete tu.