MiFi 2- Inteligentný Mobilný HotSpot

 
 

MiFi 2 je inteligentný mobilný HotSpot, ktorý sa Vám zmestí do dlane. Má integrovaný dotykový displej, vďaka čomu je jeho požívanie extrémne jednoduché. aj jeho nastavenie zvládne každý. Má vlastnú batériu, ktorá mu umožní byť v pohotovosti až niekoľko dní alebo 16 hodín môžete prenášať dáta bez prestávky. MiFi je ideálne riešenie mobilného internetu do auta, pre taxisluzby, na prezentácie, konferencie, žurnalistov, blogerov... pre každého, komu jeden modem/jedno dátové zariadenie už nestačí. Pripojenie cez MIFI nevyžaduje žiadne ovládače ani nastavovanie počitača. V MiFi sa spája jednoduchosť s inteligenciou. Pripojiť sa do Internetu je také jednoduché... stačí stlačiť tlačidlo na MiFi a o pár sekúnd sa môžete pripojiť do Vašej súkromnej alebo verejnej Wifi siete. Inteligentný MiFi používa vlastný operačný systém. Má predinštalovaných niekoľko užitočných aplikácií napr na zdieľanie obsahu microSD karty v microSD slote, DLNA server alebo SMS server. MiFi 2 má integrovaný aj GPS prijímač a cez funkciu GPS over Wifi posiela informácie o polohe do pripojených zariadení.

 

Čo je MiFi

MiFi 2 je Inteligentný mobilný HotSpot s dotykovým displejom. Poskytne  prístup na Internet cez WiFi rôznym zariadeniam (až 10), ako sú  mobily, PDA, tablety, notebooky, nech Ste kdekoľvek. Je to je jediný mobilný HotSpot, ktorý má funkcie pre multimediálne využitie (DLNA), zdieľanie dát, prácu so SMS správami (SMS server), bezpečný prístup k podnikovej sieti (OpenVPN), alebo  služby závislé na aktuálnej polohe využívajúce integrovaný GPS prijímač.

MiFi 2 Global Touchscreen Intelligent Mobile HotSpot

MiFi 2 je unikátny mobilný HotSpot s dotykovým displejom od spoločnosti Novatel Wireless, ktorý patrí medzi popredných výrobcov dátových zariadení. Na Slovensku distribuuje dátové zariadenia značky Novatel Wireless spoločnosť SYNETICS s.r.o., ktorá pre tieto zariadenia zároveň poskytuje technickú podporu a servis.

Úvod | Základné údaje | Využitie | Novinky | Fotky | Recenzie | Podpora | KúpiťZakladne_udaje.htmlVyuzitie.htmlNovinky/Novinky.htmlFotky.htmlRezenzie.htmlPodpora.htmlKupit.htmlshapeimage_5_link_0shapeimage_5_link_1shapeimage_5_link_2shapeimage_5_link_3shapeimage_5_link_4shapeimage_5_link_5shapeimage_5_link_6shapeimage_5_link_7