Využitie MiFi, MiFi 2

 
 

... môže byť teraz kdekoľvek. Je jedno, či používate na prístup to Internetu iba notebook alebo aj ďalšie zariadenia. Odteraz môžete mať všetky zariadenia pripojené do Internetu naraz. A to pomocou jedného zariadenia = jednej SIM karty, čím výrazne ušetríte náklady na pripojenie do Internetu. Pripojenie do Internetu môžete tiež poskytnúť Vašim obchodným partnerom na stretnutí, kolegom, alebo priateľom.

 

Vaša mobilná kancelária...

MiFi 2 Vám umožní pripojenie do Internetu pomocou až 10. zariadení zároveň. 16 hodinová výdrž na batérie Vám zaistí slobodu a nezávislosť od el. energie počas celého dňa.

WiFi sieť kdekoľvek aj bez elektrickej energie. Neprekonateľná 16 hodinová výdrž na batérie alebo niekoľko dní v pohotovosti.

Zdržujete sa často na krásnych nedostupných miestach, kde je aj prístup k elektrickej zástrčke luxusom? Nevadí. MiFi môže vďaka solárnej nabíjačke fungovať kdekoľvek aj bez elektrickej energie. Nebuďte preto prekvapení, keď teraz objavíte verejný prístup na Internet na horskej chate, alebo tesne pod vrcholom štítu.

Prístup na Internet kdekoľvek

Robíte prezentácie, školenia, organizujete konferencie alebo vystavujete na výstavách? Potom Ste určite pripravovali množstvo materiálov, ktoré Ste tlačili, kopírovali na CD alebo na USB kľúče. Tomu je teraz koniec. MiFi umožní Vašim zákazníkom prístup k Vašim informáciám cez bezdrôtovo - cez WiFi. Až 32GB dát môžete uložiť na microSD kartu, ku ktorej sa dá pristupovať z notebooku, smartfónu alebo tabletu. MiFi 2 umožňuje zdieľanie súborov alebo streamovanie multimédií cez DLNA.

Konferencie, prezentácie, školenia, výstavy

MiFi je najjednoduchší spôsob, zostať v kontakte so svojimi kolegami a zákazníkmi aj keď Ste mimo kancelárie.

WiFi HotSpot - prístup do Internetu pre Vašich zákazníkov = minimálne náklady, vysoký prínos pre Vaše podnikanie. Viete, že až 84% zákazníkov uprednostňuje nákup tovarov a služieb tam, kde je bezplatný WiFi HotSpot?

Prevádzkujete taxislužbu, dopravnú firmu, kaviareň, bar, reštauráciu, bufet, penzión...? Napadlo Vás, že by Ste mohli Vašim zákazníkom poskytnúť niečo viac ako konkurencia? Napríklad Wifi HotSpot s prístupom na Internet zadarmo? S MiFi je to veľmi jednoduché a lacné. Prevádzka MiFi HotSpotu s neobmedzeným prístupom do Internetu Vás nebude stáť viac ako 5€ mesačne. Môžete tiež poskytovať prístup na Internet tak, že jeho prevádzka bude hradená z reklamy a Vás to nebude stáť ani cent. Viac info emailom reklama@mifi.sk.

Poskytovanie služieb

MiFi 2 Global Touchscreen Intelligent Mobile HotSpot

MiFi 2 je unikátny mobilný HotSpot s dotykovým displejom  od spoločnosti Novatel Wireless, ktorý patrí medzi popredných výrobcov dátových zariadení. Na Slovensku distribuuje dátové zariadenia značky Novatel Wireless spoločnosť SYNETICS s.r.o., ktorá pre tieto zariadenia zároveň poskytuje technickú podporu a servis.

Úvod | Základné údaje | Využitie | Novinky | Fotky | Recenzie | Podpora | KúpiťUvod.htmlZakladne_udaje.htmlNovinky/Novinky.htmlFotky.htmlRezenzie.htmlPodpora.htmlKupit.htmlshapeimage_14_link_0shapeimage_14_link_1shapeimage_14_link_2shapeimage_14_link_3shapeimage_14_link_4shapeimage_14_link_5shapeimage_14_link_6shapeimage_14_link_7